Amalie Skram videregående skole

Adjunkt m/tilleggsutdanning Ann Hilde Hofstad: Ann.Hilde.Hofstad@vlfk.no

Avdeling for mediefag, Høgskulen i Volda

Førsteamanuensis Kjetil Vaage Øie: kjetil.vaage.Oie@hivolda.no

Førsteamanuensis Ivar John Erdal: ivar.john.erdal@hivolda.no

Stipendiat Rebecca Nedregotten Strand: rebecca.nedregotten.strand@hivolda.no

Langhaugen VGS

Lektor Kjersti Sivertsen: Kjersti.Sivertsen@vlfk.no

Institutt for medie- og samfunnsfag, Universitetet i Stavanger

Professor Cato Wittusen: cato.wittusen@uis.no

Førsteamanuensis Nadine Zoghbi: nadine.zoghbi@uis.no

Universitetslektor Margareth Pollestad: margareth.pollestad@uis.no

Førstelektor Espen Reiss Mathiesen: espen.r.mathiesen@uis.no

Masterstudent Jo Fridstrøm: j.fridstrom@stud.uis.no

Universitetet i bergen

UInstitutt for informasjons- og medievitenskap, Universitetet i Bergen

Professor Lars Nyre: Lars.Nyre@uib.no

Førsteamanuensis Tien Nguyen: ductien.dangnguyen@uib.no

Universitetslektor Joao Costa Ribeiro: Joao.Ribeiro@uib.no

Stipendiat Fredrik Håland Jensen: Fredrik.H.Jensen@uib.no

Stipendiat Oda Elise Nordberg: Oda.Nordberg@uib.no

Overingeniør Zulfikar Fahmy: Zulfikar.Fahmy@uib.no

Senioringeniør Terje Thue: Terje.Thue@uib.no

Studiekonsulent Johanne Ågotnes: Johanne.Agotnes@uib.no

Future Solutions

Daglig leder Are Pedersen: are.pedersen@futuresolutions.no

Prosjektleder Christen Hermansen: christen.hermansen@futuresolutions.no

Hidden

CEO & Creative Director Øyvind Steensen: oyvind@hidden.no

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram